Green wedding chic

Współrealizacja: Ceremony Concept - organizacja wesel / www.ceremonyconcept.pl ;Zdjęcia: Black Tree Studio / www.blacktreestudio.pl ;Miejsce na ślub i wesele: Folwark Zalesie / www.folwarkzalesie.pl ;Biżuteria srebrna: Apart / www.apart.pl ;Biżuteria kolorowa: Moccate / www.moccate.pl ;Bukiety ślubne, brama z kwiatów i dekoracje stołu: Flower Land / www.flowerland.pl ;Garnitur ślubny, koszula, mucha - Klasyka Moda Męska / www.klasyka-moda.pl ;Torty weselne: Tartelette / www.tartelette.pl ;Fryzury: Dorota Walendzewicz, Pracownia Artre / www.artre.pl ;Makijaż: Dorota Cieślik, Pracownia Artre / www.artre.pl ;Modelka: Maria Skobyłko ;Model: Piotr Bizoń

ABC ślubu abcslubu.pl

Sesja w paprociach

Pomysł, produkcja, realizacja: Portal abcslubu.pl, www.abcslubu.pl ;Foto: Anka Robi Zdjęcia, www.ankarobizdjecia.pl ;Miejsce na wesele: Folwark Zalesie, www.folwarkzalesie.pl ;Dekoracje florystyczne: A&A Decor Design, www.aadecordesign.pl ;Suknie Ślubne: Patricia Szlażko Atelier, www.patriciaszlazko.comGarnitur, koszula, mucha, poszetka, pasek i spinki do mankietów - Pawo, www.pawo.pl ;Fryzura ślubna: Studio Fryzur dla Ciebie, www.fryzuradlaciebie.pl ;Makijaż ślubny: Kasi Makeup / Katarzyna Zielińska, www.facebook.com/Kasi.makeup/ ;Poligrafia ślubna - Amelia Wedding, www.amelia-wedding.pl ;Biżuteria ślubna: Jubiler Sezam, www.jubilersezam.pl ;Tort ślubny - Cukiernia Cieplak, www.cukiernia-cieplak.pl ;Dekoracje światłem: Modern Light Service / www.modernlightservice.pl ;Modelka: Wiktoria Wajda ;Model: Mateusz Czub ;

ABC ślubu abcslubu.pl

Fig fruit story

Pomysł, produkcja i realizacja sesji zdjęciowej: Redakcja abcslubu.pl ;Zdjęcia: Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny / www.kolorselektywny.pl ;Miejsce na wesele: Folwark Zalesie / www.folwarkzalesie.pl ;Suknie ślubne: Strefa Panny Młodej / www.strefapannymlodej.pl ;Biżuteria: Apart / www.apart.pl ;Bukiety ślubne, aranżacja florystyczna, dekoracje: Maria Gałka-Ostapińska, Takie Kwiatki / www.takiekwiatki.pl ;Etole ślubne: GoFashionDesigner / www.gofashiondesigner.com ;Garnitur, koszula i mucha: Pawo / www.pawo.pl ;Ślubne obuwie męskie: Betelli / www.betelli.pl ;Poligrafia ślubna: Metier Galeria Rękodzieła / www.metier.pl ;Fryzura ślubna: Pracownia Fryzjerska Artre / www.artre.pl ;Makijaż ślubny: Górnicka Design / www.gornickadesign.com ;Tort: Cukiernia Cieplak / www.cukiernia-cieplak.pl ;Modelka: Sylwia Nesterak ;Model: Maciej Michno ;

ABC ślubu abcslubu.pl

Rustykalna sesja w odcieniach burgunda

Pomysł, produkcja i realizacja sesji zdjęciowej: Redakcja abcslubu.pl ;Zdjęcia: Happy Moments Studio /www.happymomentsstudio.pl ;Miejsce na ślub: Folwark Zalesie /www.folwarkzalesie.pl ;Suknie ślubne: Fasson Dorota Wróbel /www.fasson.pl ;Biżuteria: Jubiler Sezam /www.jubilersezam.pl ;Biżuteria orientalna, opaski na głowę: PiLLow Design /www.pillowdesign.pl ;Bukiet ślubny, wianek, butonierka, dekoracje oraz aranżacja stołu: Marianna Rozciecha - Stobiecka, Kwiatowe Rewolucje /www.kwiatowerewolucje.pl ;Garnitur i koszula - Pawo/ www.pawo.pl ;Muchy męska i poszetka: Marthu /www.marthu.com ;Makaroniki oraz praliny: Słodki Wierzynek /www.slodkiwierzynek.pl ;Tort: Cukiernia Cieplak /www.cukiernia-cieplak.pl ;Poligrafia ślubna: Metier Galeria Rękodzieła /www.metier.pl ;Fryzura ślubna: Karolina Czajka Fryzjerstwo & Kosmetyka /www.facebook.com/karolina.czajka87/Makijaż ślubny: Elżbieta Jurczak ;Modelka: Katia Mamalyha ;Model: Jakub Kalicki;

ABC ślubu abcslubu.pl