Miejsce niezwykle urokliwe, z pięknymi widokami, idealne na ślub cywilny i wesele. Nasi goście byli zachwyceni :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy przemiłym Paniom za cierpliwość i pomoc przy organizacji przez ostatnie kilka miesięcy. Wszystko było tak jak chcieliśmy. Jedzenie było przepyszne! Na pewno będziemy polecać naszym znajomym w przyszłości :)

Andrea Kowalska

Ślub w plenerze

Malowniczo położony folwark to wymarzone miejsce do organizacji zaślubin w otoczeniu łąk i lasów, z widokiem na góry. Specjalnie przygotowane miejsce w altanie, ze śnieżnobiałymi krzesłami i rozpościerającym się pośrodku białym dywanem tworzą uroczystą i romantyczną atmosferę. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz ślub na zawsze zapadł w pamięci gości.

  • Zapewniamy:
    stosowne miejsce do udzielenia ślubu przez Urzędnika Stanu Cywilnego
  • zadaszenie gwarantujące powodzenie imprezy niezależnie od pogody
  • klimatyzowaną salę balową na organizację przyjęcia weselnego po ceremonii zaślubin
  • pomoc w zaplanowaniu: dekoracji kwiatowych, oprawy muzycznej, oprawy fotograficznej, transportu gości czy ewentualnych noclegów gości w folwarcznym hotelu.      

                                
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż Państwo Młodzi samodzielnie dokonują wszelkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wieliczce, w celu uzyskania zgody na organizację ślubu poza Urzędem.

Ślub w plenerze

Ślubne impresje


Autor: ANG video & photo: www.angvideo.pl

ślub w plenerze- galeria I

Ewa Kaim- Punto de vista http://www.puntodevista.pl/, www.puntodevista.pl

Ślub w plenerze- galeria II

Ślub w plenerze - galeria III

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »