Komunie

W stylowych wnętrzach Folwarku Zalesie zorganizujemy dla Państwa unikalne przyjęcie rodzinne szyte na miarę, z najróżniejszymi daniami kuchni polskiej lub europejskiej. Oprawa najważniejszych chwil w życiu musi być wyjątkowa, dlatego zapewniamy Państwu komfortowe warunki i nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji niezapomnianych przyjęć okolicznościowych, w uroczyście przygotowanych i udekorowanych salach restauracyjnych, w pięknym zielonym otoczeniu.

Komunie

Niepowtarzalna atmosfera i eleganckie wnętrza stwarzają idealny klimat do rozmów, przy suto zastawionych stołach oraz do zabawy przy akompaniamencie muzyki. Atrakcyjny teren wokół Folwarku Zalesie i zadaszone tarasy zachęcają do spędzania czasu także na świeżym powietrzu.

Dysponujemy:

  • sześcioma zróżnicowanymi wielkościowo klimatyzowanymi salami restauracyjnymi, z niezależnymi wejściami, węzłami sanitarnymi, terenem zielonym z zadaszonymi tarasami oraz oddzielną obsługą.
  • własnym zapleczem gastronomicznym i doskonałym zespołem kucharzy, przygotowujących specjalności naszej kuchni.
  • zgranym zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w organizacji i kompleksowej obsłudze dużych imprez
    rozległym 30-hektarowym terenem oraz własnym ogrodzonym parkingiem.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy.

Komunie - galeria zdjęć

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »