Sala Maneż

Sala Maneż to wyjątkowa sala balowa, idealna na organizację przyjęcia od 150 do 550 osób, z wolnym parkietem tanecznym o powierzchni 300 m2 i sceną o powierzchni 50 m2. Sala składa się  dwóch kondygnacji- z parteru, na którym komfortowo może zasiąść 200 osób i z przeszklonej antresoli, na której znajdują się stoliki dla 350 osób. Bezpośrednio przy antresoli zlokalizowana jest sala VIP, w której można zorganizować dodatkowe atrakcje dla Gości.

Sala jest klimatyzowana, posiada swój niezależny parking, szatnię, węzeł sanitarny i zaplecze gastronomiczne. Przed salą znajduje się duży zadaszony taras oraz zielona łąka do dyspozycji Gości.

Ustawienie stołów uzależnione jest od liczby Gości i od życzenia Klienta. Proponujemy okrągłe dziesięcioosobowe stoły dla Gosci oraz podłużne prezydium dla Pary Młodej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do umówienia się na spotkanie i zobaczenia sali oraz jej zielonego otoczenia na żywo.

Imponujący Maneż zatopiony w zielonej krainie

Ślubne impresje


Autor: ANG video & photo: www.angvideo.pl

Sala Maneż- galeria I

Natalia Hanuszewicz http://www.nataliahanuszewicz.pl//, www.nataliahanuszewicz.pl

Sala Maneż - galeria II

Weddstudio https://weddstudio.pl/

Sala Maneż - galeria III

Duet Fotografów ślubnych https://duetfotografowslubnych.pl/

Sala Maneż - galeria IV

Krzysztof Mastalski mastal.ski

A po weselu...

Zapraszamy na sesję fotograficzną w naszych magicznych zakamarkach. Wśród tutejszych lasów i łąk, w romantycznych alejkach w starym sadzie, nad skrzącymi się w słońcu stawami można się dać ponieść i stworzyć wraz z fotografem istne dzieło sztuki.

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »
Folwark Zalesie panorama