Oferta organizacji wesel

Romantyczne wesele w stylowych wnętrzach i naturalnym otoczeniu

Wesela

Oprawa najważniejszych dni w życiu musi być wyjątkowa. Wieloletnie doświadczenie oraz nasze osobiste zaangażowanie w realizację każdej imprezy gwarantują Państwu najwyższy poziom usług. W stylowych wnętrzach Folwarku Zalesie zorganizujemy dla Państwa unikalne przyjęcie weselne "szyte na miarę", z najróżniejszymi daniami kuchni polskiej lub europejskiej . Dysponujemy trzema salami balowymi, idealnymi na zasiadane przyjęcie od 80 do ponad 550 osób.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego obiektu i wybrania wymarzonej sali na organizację  Waszego niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Oferta do pobrania

Mamy przyjemność zaproponować Państwu organizację przyjęcia weselnego w stylowych wnętrzach Folwarku Zalesie, w pięknym naturalnym otoczeniu. Zapraszamy do obejrzenia obiektu i wybrania sali, w której chcielibyście Państwo zorganizować przyjęcie.

Wesela

Miejsce niezwykle urokliwe, z pięknymi widokami, idealne na ślub cywilny i wesele. Nasi goście byli zachwyceni :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy przemiłym Paniom za cierpliwość i pomoc przy organizacji przez ostatnie kilka miesięcy. Wszystko było tak jak chcieliśmy. Jedzenie było przepyszne! Na pewno będziemy polecać naszym znajomym w przyszłości :)

Andrea Kowalska

Wesela

Posiadamy trzy klimatyzowane sale bankietowo-weselne:

  • Sala Spichlerz -  idealna na organizację przyjęcia od 60 do 160 osób
  • Sala Czeladna -  klimatyczna sala na wesele od 100 do 200 osób
  • Sala Maneż -  piękna sala balowa na przyjęcie od 150 do 550 osób

Każda z sal jest odseparowana i niezależna od pozostałych, zarówno  pod względem komunikacji,  jak i obsługi przyjęcia. Wszystkie sale posiadają niezależne wejścia, szatnie, parking,  teren zielony wraz z zadaszonymi tarasami oraz oddzielną obsługę kelnerską.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz szczegółowym opisem możliwej ilości miejsc przy różnych układach stołów.

Wesela

Opinie klinetów

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty konferencyjnej, serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »