Driving Range Zalesie

Nasza strzelnica golfowa składa się z 10 stanowisk strzelniczych. Wymiary polany golfowej to 4 hektary.

Golf - Driving Range Zalesie

Brak pomysłu na kolejną imprezę integracyjną?

Polecamy grę w GOLFA!

Oferujemy zajęcia z profesjonalnym instruktorem z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Golf stanowi wspaniałe urozmaicenie programu dla uczestników szkoleń, konferencji czy imprez firmowych. Nasz 10-stanowiskowy Driving Range zlokalizowany jest na 4-hektarowej polanie, w pięknym otoczeniu lasu. Wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie naszego hotelu i restauracji, w których można zregenerować siły po intensywnym treningu

 

Golf jest sportem elitarnym, dla osób w każdym wieku. Stanowi doskonały trening dla ciała i umysłu - wpływa na polepszenie ogólnej kondycji ciała, poprawia zmysł równowagi, ale wymaga też koncentracji oraz zaangażowania.

Gra w golfa to świetny pomysł na urozmaicenie imprezy firmowej, jako główna atrakcja, lub jako jeden z elementów większego planu integracji zespołu.

Można zajęcia golfowe z powodzeniem połączyć z innymi konkurencjami  sportowymi typu paint ball, jazda konna czy jazda samochodami terenowymi. Na naszym 30-hektarowym  terenie z  łatwością organizujemy klika konkurencji w jednym czasie. Jako uzupełnienie oferty proponujemy dla uczestników spotkania wyśmienite menu w formie grilla lub serwowane w naszej restauracji .

 

Golf - Driving Range Zalesie

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »