Driving Range Zalesie

Nasza strzelnica golfowa składa się z 10 stanowisk strzelniczych. Wymiary powierzchni golfowej to 4 hektary.

Golf - Driving Range Zalesie

Folwark Zalesie otwiera przed Państwem możliwość gry w golfa na pięknie usytuowanym naturalnym polu golfowym, znajdującym się bezpośrednio na naszym terenie, nieopodal budynków hotelowo-restauracyjnych. Pole ze wszystkich stron otoczone jest przez las. Dojście odbywa się 100- metrową dróżką przez urokliwy stary sad. Jest to idealne miejsce dla osób grających po raz pierwszy i początkujących, ale także dla zaawansowanych graczy, pragnących udoskonalić swoją technikę.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu zajęcia z profesjonalnym instruktorem gry w golfa. Zajęcia te gwarantują świetną zabawę i możliwość zdobycia nowych umiejętności dla osób w każdym wieku. Sport ten z uwagi na wciąż ograniczoną dostępność w Polsce stanowi dużą atrakcję i jest wspaniałym urozmaiceniem programu dla uczestników szkoleń, konferencji czy imprez firmowych.

 

Golf - Driving Range Zalesie

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »