Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu...

z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, z piękną Babią Górą, Zalewem Dobczyckim i Tatrami w tle. Ze wszystkich stron budynki otoczone są przez lasy, pola i łąki. Ta zielona kraina jest oddalona zaledwie 25 km od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, w kierunku Dobczyc. Droga dojazdowa do obiektu przebiega przez malownicze Pogórze Wielickie.

O nas

Folwark Zalesie ma 200 letnią historię i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne zespoły budynków, tworząc ciekawe formy tradycyjnej architektury polskiej.

W 2001 roku budynki zostały zaadaptowane na komfortową bazą noclegową i folwarczną restaurację, w której zespół kucharzy serwuje tradycyjną kuchnię polską oraz europejską. Oddalenie od miasta stwarza idealne warunki zarówno do organizacji spotkań biznesowych, rodzinnych, jak i do aktywnego wypoczynku.

Obiekt składa się z sześciu sal, które mogą być łączone lub dzielone i tym samym stają się odrębnymi przestrzeniami z niezależną salą restauracyjną i salą taneczną oraz węzłem sanitarnym. Połączenie wszystkich sal umożliwia organizację przyjęcia zasiadanego dla 1500 osób na powierzchni bankietowej 2000 m2.

30 hektarów łąk i lasów wokół Folwarku zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W zależności od Państwa fantazji i potrzeb możemy zorganizować piknik firmowy lub rodzinny dla grup od 20 do 2000 osób, z najróżniejszymi atrakcjami sportowymi. Oferujemy Państwu również 
4-hektarowy Driving Range, idealny do nauki gry w golfa z możliwością skorzystania z lekcji z zawodowym instruktorem.

O nas
O nas

Obiekt dysponuje dużymi utwardzonymi parkingami, z odpowiednim placem manewrowym, na którym może swobodnie zaparkować nawet kilkadziesiąt autokarów lub kilkaset samochodów osobowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczony zespół ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę oraz są otwarci na nowe wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do organizacji spotkania w unikatowym obiekcie, jakim jest Folwark Zalesie w Grajowie.

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »
Folwark Zalesie panorama