MasterChef Junior w Folwarku Zalesie!

W zeszłym roku mieliśmy zaszczyt gościć stację TVN i jeden z najpopularniejszych na świecie programów telewizyjnych. Po raz pierwszy uzdolnione kulinarnie dzieci z całej Polski walczyły o zaszczytny tytuł MasterChefa Juniora. Czterdziestu kucharzy, wyłonionych z setek chętnych podczas castingów, przybyło do Folwarku Zalesie walczyć o wejście do finałowej czternastki. Swoimi daniami starali się zaczarować podniebienia jurorów: Ani Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera. Program był wspaniałym doświadczeniem dla uczestników, widzów oraz dla nas, jako gospodarzy i współorganizatorów całego przedsięwzięcia.

Zapraszamy stacje telewizyjne do realizacji swoich produkcji w naszych przestronnych wnętrzach i rozległym terenie zewnętrznym. Posiadamy bazę hotelową, liczne sale z możliwością ich łączenia lub dzielenia, które mogą spełniać funkcję szatni, garderób, miejsca pracy dla obsługi technicznej czy miejsca dla widowni. Oddalenie od miasta sprzyja utrzymaniu procesu produkcji i treści programu w tajemnicy.

Programy telewizyjne - galeria zdjęć

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »