Całkiem inny świat...

tylko 25 km od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce

Całkiem inny świat...

Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, z piękną Babią Górą, Zalewem Dobczyckim i Tatrami w tle. Ze wszystkich stron budynki otoczone są przez lasy, pola i łąki - 30 hektarów naszego terenu, który oddajemy do Państwa dyspozycji na organizację różnego rodzaju eventów typu outdoor. Kompleks ma 200 letnią historię i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne budynki, tworząc ciekawe formy architektury polskiej. W 2001 roku budynki zostały zaadaptowane na komfortową bazą noclegową i restaurację, w której serwujemy tradycyjną kuchnię polską oraz europejską. Oddalenie od miasta stwarza idealne warunki do organizacji spotkań czy aktywnego wypoczynku.

Poznaj Folwark Zalesie

Miejsce niezwykle urokliwe, z pięknymi widokami, idealne na ślub cywilny i wesele. Nasi goście byli zachwyceni :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy przemiłym Paniom za cierpliwość i pomoc przy organizacji przez ostatnie kilka miesięcy. Wszystko było tak jak chcieliśmy. Jedzenie było przepyszne! Na pewno będziemy polecać naszym znajomym w przyszłości :)

Sale bankietowe

Dysponujemy sześcioma klimatyzowanymi salami bankietowymi, które w zależności od potrzeb i liczby Gości łączymy lub dzielimy. Zorganizujemy dla Państwa przyjęcie zasiadane od kilkunastu do nawet 1500 osób.

Zobacz szczegóły

Firmowe imprezy integracyjne

Jeżeli jesteście zainteresowani organizacją niekonwencjonalnej imprezy integracyjnej typu outdoor lub indoor, która ma mieć na celu zintegrowanie zespołu pracowników, to polecamy nasz obiekt. Folwark Zalesie oddaje do Państwa dyspozycji własny 30- hektarowy teren, składający się z 15 hektarów łąk oraz 15 hektarów lasu, otwierających ogromne możliwości dla fantazji i rozmachu różnych aktywności sportowych.

dowiedz się więcej

Studniówka w 100% udana :) piękne miejsce, elegancki wystrój, profesjonalna obsługa, wyjątkowa atmosfera, wspaniałe jedzonko, zdecydowanie POLECAM to miejsce :)

Bale studniówkowe

Jeżeli chcielibyście Państwo zorganizować niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Bal Studniówkowy w klimatycznym i przestronnym miejscu, to zapraszamy do Folwarku Zalesie. Zapewniamy Państwu komfortowe warunki i wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez dla szkół z całej Małopolski.

Dysponujemy dużymi, znajdującymi się na jednym poziomie klimatyzowanymi salami restauracyjnymi, w których może wygodnie usiąść ponad 1000 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy obszerną salą balową oraz doskonały zespół kucharzy, przygotowujących na bieżąco specjalności naszej kuchni.

Zobacz szczegóły

Miejsce godne polecenia:)Wspaniale położone [...]. Nasi goście ,którzy jeszcze tam nie byli byli pod wielkim wrażeniem i urokiem tego miejsca.

Golf - zajęcia z instruktorem

Folwark Zalesie otwiera przed Państwem możliwość gry w golfa na pięknie usytuowanym naturalnym polu golfowym, znajdującym się bezpośrednio na naszym terenie. Driving Range składa się z dziesięciu stanowisk strzelniczych, a powierzchnia pola obejmuje 4 hektary. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu zajęcia z profesjonalnym instruktorem gry w golfa. Sport ten z uwagi na wciąż ograniczoną dostępność w Polsce stanowi dużą atrakcję i jest wspaniałym urozmaiceniem programu dla uczestników szkoleń, konferencji czy imprez firmowych.

Zobacz szczegóły

W imieniu organizatorów 2nd ECOP European Conferece of Oncology Pharmacy chcieliśmy serdecznie podziękować za organizację kolacji w stylu polskim dla uczestników naszej konferencji. Położenie Folwarku Zalesie, architektura i wystrój wnętrz zrobiły na wszystkich uczestnikach duże wrażenie.

Folklor - dla touroperatorów

Dla grup zagranicznych lub Gości z innych regionów Polski organizujemy na zamówienie wieczory folklorystyczne z tradycyjną kuchnią polską i prezentacją elementów kultury Małopolski. Nasz obiekt kontynuuje tradycje regionalnej architektury drewnianej. W połączeniu z okalającym go otoczeniem i piękną panoramą na Beskidy i Tatry, Folwark Zalesie stanowi ciekawy punkt turystyczny dla gości odwiedzających Wadowice, Częstochowę, Oświęcim, Zakopane, Kraków czy Kopalnię Soli w Wieliczce.

Zobacz szczegóły

Wspaniale położone miejsce, sam obiekt utrzymany we wspaniałym klimacie, do tego miła i w pełni profesjonalna obsługa. Mocna 5-tka!

Targi

Folwark Zalesie to wyjątkowe miejsce oddalone zaledwie 25 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie, oferujące Państwu szerokie możliwości organizacji niepowtarzalnych spotkań targowych, wystawienniczych lub promocyjnych- nie tylko w stylowych wnętrzach, ale także w trzydziestohektarowym plenerze. Wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji różnego rodzaju imprez oraz zespół ludzi wykonujący z pasją swoją pracę, pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zobacz szczegóły

Galeria zdjęć

Wesela

Wesela

90
Konferencje

Konferencje

36
Bale Studniówkowe

Bale Studniówkowe

109
Koncerty

Koncerty

68
Noclegi

Noclegi

12
Targi

Targi

76
ślub w plenerze- galeria I

ślub w plenerze- galeria I

36
Zima

Zima

8
Golf

Golf

24

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »