Współpracujemy ze światem biznesu i nauki.

Organizujemy wiele spotkań w ramach odbywających się w Krakowie kongresów. W Folwarku Zalesie odwiedzający Małopolskę Goście mają okazję poznać tradycyjne smaki polskiej kuchni, obejrzeć występy zespołów folklorystycznych prezentujących ludowe pieśni i tańce oraz zobaczyć tradycyjną polską architekturę, piękne zielone plenery oraz widoki na Beskidy i Tatry.

Kongresy międzynarodowe

Nasz obiekt stanowi idealne miejsce do oderwania się od centrum miasta i odpoczynku od pracy w salach konferencyjnych. Klimat Folwarku sprzyja integracji uczestników kongresu i jest idealnym miejscem na organizację Gala Dinner lub spotkania na świeżym powietrzu z menu grillowym i atrakcjami outdoorowymi.

Dysponujemy parkingiem dla kilkudziesięciu autokarów i przestrzenią bankietową o powierzchni 2000 m2 , odpowiednią do organizacji przyjęcia zasiadanego dla 1500 osób, a to wszytsko 30 minut jazdy z centrum Krakowa.

Kongresy międzynarodowe

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Folwark Zalesie panorama

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »