Imprezy tematyczne

Otoczenie oraz przestronne wnętrza Folwarku Zalesie stanowią idealne warunki do symbolicznego przeniesienia się w czasie i przestrzeni! Zależnie od Państwa życzenia proponujemy urozmaicenie spotkania poprzez wykorzystanie tematycznych dekoracji, muzyki i atrakcji dla Gości, które długo zostaną w ich pamięci.

Imprezy tematyczne

Polecane przez nas programy tematyczne to między innymi:

  • zanurzenie się w głąb historii i powrót do czasów średniowiecznych turniejów rycerskich i pojedynków. Wnętrza i otoczenie Folwarku stanowią piękne tło dla oddania czaru czasów szlacheckich, rodem z „Ogniem i mieczem”.
  • podróż wehikuł czasu do nieco bliżej historii: eleganckich lat 20-tych, mafii Ala Capone i okresu prohibicji, w którym rozkwita hazard i ryzykowna gra w Casino
  • kolorowa impreza taneczna w stylu szalonych lat 70-tych i 80-tych
Imprezy tematyczne

Goście odnajdujący się lepiej w roli widzów niż aktorów doskonale spędzą czas podczas nocy kabaretowej, lub obserwując pokazy barmańskie, pokazy kaskaderskie czy magiczne show iluzjonistyczne.

Zorganizujemy dla Państwa nietuzinkową imprezę, z oryginalnymi atrakcjami i menu, w zależności od Państwa życzenia. Charakter imprezy i Państwa oczekiwania wpłyną również na wybór miejsca eventu: outdoor , indoor lub w wersji łączonej.

Imprezy tematyczne - galeria zdjęć

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »