Organizacja profesjonalnych turniejów i obozów tanecznych

Dysponujemy bazą hotelową, licznymi parkietami tanecznymi, pozwalającymi na prowadzenie zajęć indywidualnych i w podgrupach, salami restauracyjnymi oraz zielonym otoczeniem ze sceną zewnętrzną.

Turnieje taneczne

Na organizację profesjonalnego turnieju tańca polecamy Salę Maneż z parkietem tanecznym o powierzchni 300 m2 i przeszkloną antresolą dla widowni o powierzchni 500 m2.

W imieniu Klubu Tańca Towarzyskiego M-Team mamy przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia fotorelacji z turnieju Grand Prix Polski Extraklasy FTS. Turniej odbył się w kategoriach GPP Dorośli, Młodzież, Młodzież Starsza i Juniorzy Starsi, a także w klasach tanecznych E,D,C,B i grupach wstępnych H,G,F.

Zapraszamy do organizacji turniejów i obozów tanecznych w naszym kompleksie, gwarantującym uczestnikom komfortowe warunki zarówno do ćwiczeń, jak i do wypoczynku.

Turnieje taneczne - galeria zdjęć

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »