Eventy

Posiadamy kilka sal, z których największa - Sala Maneż - w parterze ma powierzchnię 640 m2, posiada antresolę o powierzchni 500 m2 oraz scenę o powierzchni 50 m2. W układzie teatralnym w Sali może zasiąść nawet 800 osób. W sumie powierzchnia wszystkich sal to 2000 m2 umożliwiających organizację eleganckiego przyjęcia zasiadanego dla 1500 osób. Nasze doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości usług i satysfakcji klientów.

Dodatkowo, chętnie pomożemy Państwu w logistyce planowanego eventu poprzez:

  1. Zaplanowanie przebiegu imprezy
  2. Zaaranżowanie optymalnego układu sal i stołów wg Państwa sugestii
  3. Ułożenie menu i harmonogramu posiłków
  4. Organizację i koordynację transportu
  5. Propozycje programów artystycznych
  6. Przygotowanie konkurencji sportowych na świeżym powietrzu
 

Dziękujemy za uśmiechniętą i profesjonalną obsługę. Smaczne jedzenie, subtelna i piękna dekoracja, miły klimat miejsca. Fantastyczne miejsce

Magdalena Fajto-Wajdzik / Facebook

Organizacja imprez

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi zakładkami, w zależności od planowanego typu imprezy: indoor lub outdoor. Ewentualnie możliwe jest połączenie różnych konwencji, na przykład na zasadzie zaplanowania imprezy plenerowej w ciągu dnia, a wieczorem koncertu czy bankietu dla Gości w środku obiektu.

Organizacja imprez

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »