Poczuj magię Świąt w klimatycznym miejscu

Jeśli planujecie Państwo organizację klimatycznego przyjęcia świątecznego, które na długo zostanie w pamięci Waszych Gości, zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą świąteczną. Folwark Zalesie znajduje się 25 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w  Wieliczce. W ramach oferty chętnie zorganizujemy dla Państwa transport. Dla grup do 50 osób proponujemy nocleg w naszym hotelu.

Przykładowe menu wigilijne

Wyjątkowy charakter Folwarku, jego piękne położenie i klimatyczne wnętrza, ocieplone ogniem z kominków sprzyjają integracji i zabawie. Propozycje świątecznego menu oraz bogata oferta programów artystycznych, stworzą niezapomniany świąteczny klimat, a Goście jeszcze długo będą mile wspominać wspólnie spędzony wieczór. 

Spotkania wigilijne

 

Powitanie gości lampką wina musującego lub kieliszkiem rozgrzewającej nalewki

Uroczysta kolacja.

MENU

Przystawka

- mus z pstrąga na grzance lub

- tatar z łososia lub

- pierś z kaczki z sosem cumberland

Zupa

- barszcz czerwony z uszkami wigilijnymi lub

- zupa grzybowa z zacierką lub

- krem z pieczonych buraków z bryndzą, prażonymi pestkami dyni i słonecznika

Drugie danie

- karp smażony, kapusta z grzybami, kopytka lub

- łosoś pieczony z sosem musztardo-limonkowym, bukiet warzyw na ciepło, ziemniaki puree, opiekane ziemniaki  lub

- filet z dorsza w cieście cytrynowym z ziemniakami krakowskimi

Deser:

- ciasto czekoladowe z pomarańczą lub

- sernik z bakaliami w czekoladzie lub

- ciasto karmelowe z orzechami

Napoje : woda mineralna, kawa, herbata, kompot wigilijny z suszonych owoców, różne rodzaje soków i napoje gazowane bez limitu

 

 

Spotkanie wigilijne to także okazja do zabawy, dlatego zapraszamy uczestników do konkursów integracyjnych: kolędowania, wykonywania wspólnie świątecznych dekoracji i malowania bombek czy wspólnego gotowania.

Podczas uroczystości towarzyszyć może Państwu  DJ, kwartet smyczkowy lub delikatny akompaniament harfy.

Przedstawiamy Państwu jedynie przykłady- nasza oferta jest o wiele bogatsza zarówno w kwestii menu, jak i możliwości przygotowania różnych programów artystycznych. Przy okazji zbliżających się Świąt nie zapominajmy o najmłodszych! Dla nich Święta to wielkie przeżycie. Możemy zorganizować dla dzieci spotkanie z Mikołajem i Elfami oraz przejażdżki psimi zaprzęgami.

Spotkania wigilijne

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »