Spotkania wigilijne

Jeśli planujecie Państwo organizację wyjątkowego przyjęcia świątecznego, które na długo zostanie w pamięci Waszych Gości, to zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą świąteczną. Folwark Zalesie znajduje się około 25 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w  Wieliczce. W ramach oferty chętnie zorganizujemy dla Państwa transport do Folwarku bezpośrednio spod Państwa firmy lub innego wyznaczonego miejsca oraz transport powrotny. Dla grup do 50 osób proponujemy nocleg w hotelu.

Przykładowe menu typowo wigilijne

Wyjątkowy charakter Folwarku, jego piękne położenie i klimatyczne wnętrza, ocieplone ogniem z kominków sprzyjają integracji i zabawie. Propozycje świątecznego menu oraz bogata oferta programów artystycznych, stworzą niezapomniany bożonarodzeniowy lub karnawałowy klimat, a Goście jeszcze długo będą mile wspominać wspólnie spędzony wieczór. 

Spotkania wigilijne

Wieczór rozpoczynamy życzeniami świątecznymi z opłatkiem, przy lampce wina musującego, a następnie zapraszamy wszystkich na uroczystą kolację.

Przystawka: śledź w śmietanie  lub śledź w oliwie

Zupa: Barszcz czerwony  z kapuśniaczkiem lub chrzanówka z jajkami przepiórczymi

Drugie danie: Karp smażony, kapusta z grzybami,  ziemniaki  lub Filety rybne w sosie maślano-cytrynowym z opiekanymi ziemniakami  surówka z kiszonej kapusty

Uroczyste wręczenie upominków świątecznych przygotowanych przez Państwa firmę

Deser: Makowiec drożdżowy  lub sernik po wiedeńsku

Napoje: woda mineralna, kawa, herbata, kompot wigilijny z suszonych owoców

Koszt kolacji z napojami 55,00pln/netto od osoby. Prosimy o wybranie jednego zestawu dla całej grupy.

W cenę wliczone są: dekoracje świąteczne, obsługa, wynajęcie sali, parking, szatnia

Dodatkowo oferujemy organizację transportu bezpośrednio spod wskazanego adresu do Folwarku oraz transport powrotny.

Spotkanie wigilijne to także okazja do zabawy, dlatego zapraszamy uczestników do konkursów integracyjnych: kolędowania, wykonywania wspólnie świątecznych dekoracji i malowania bombek czy wspólnego gotowania.

Podczas uroczystości towarzyszyć może Państwu  DJ, kwartet smyczkowy lub delikatny akompaniament harfy.

Przedstawiamy Państwu jedynie przykłady- nasza oferta jest o wiele bogatsza zarówno w kwestii menu, jak i możliwości przygotowania różnych programów artystycznych. Możemy cofnąć się w lata 20-te, kiedy w Stanach królował Al Capone i hazard, albo przenieść się do gorącej Brazylii i w rytmie samby złożyć sobie gorące życzenia, a może woleliby Państwo wieczór z gwiazdami kina... 

Przy okazji zbliżających się Świąt nie zapominajmy o najmłodszych! Dla nich Święta to wielkie przeżycie. Możemy zorganizować dla dzieci spotkanie z Mikołajem i Elfami oraz przejażdżki psimi zaprzęgami.

Spotkania wigilijne

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty konferencyjnej, serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »