Szukacie sali z niepowtarzalnym klimatem i pięknym plenerem?

Trafiliście w dziesiątkę! Sala Czeladna ma swój niepowtarzalny styl i urok! Tutaj goście czują się i bawią zdecydowanie najlepiej!

Ślubne impresje


Autor: ANG video & photo: www.angvideo.pl

Sala Czeladna

Na przyjęcia do 180 osób proponujemy salę Czeladną, która ma swój niepowtarzalny styl i urok! Tutaj goście czują się i bawią zdecydowanie najlepiej!

Sala posiada duże zadaszone tarasy, piękną rozleglą łąkę ze strefą chill out, w której goście na wygodnych leżakach, w cieniu parasoli, mogą zaczerpnąć świżego powietrza i nabrać sił do zabawy do białego rana. W bezpośrednim śąsiedztwie znajduje się przestronna zadaszona altana, w której możemy zorganizować dla was bajkową ceremonię ślubną. Z całego terenu rozpościera się urzekający widok na Beskidy i Tatry.

Sala posiada: klimatyzację, parking, szatnię, węzeł sanitarny, dance floor oraz zaplecze gastronomiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do umówienia się na spotkanie i zobaczenia sali oraz jej zielonego otoczenia na żywo. Chętnie porozmawiamy o wizji waszego wymarzonego dnia przy filiżance aromatycznej kawy.

 

Poznajcie naszą ofertę

Zobaczcie co chcielibyśmy dla Was zrobić

A po weselu...

Zapraszamy na sesję fotograficzną w naszych magicznych zakamarkach. Wśród tutejszych lasów i łąk, w romantycznych alejkach w starym sadzie, nad skrzącymi się w słońcu stawami można się dać ponieść i stworzyć wraz z fotografem istne dzieło sztuki.

Sala Czeladna- galeria I

Ewa Kaim- Punto de vista http://www.puntodevista.pl/, www.puntodevista.pl

Sala Czeladna - galeria II

Stylove chwile www.stylovechwile.pl

Sala Czeladna

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl