Kinderbale

Zapraszamy do organizacji imprez dla dzieci w Folwarku Zalesie! Urodziny dziecka to wspaniała okazja, aby zaprosić nie tylko dzieci, ale też rodzinę i przyjaciół. Gwarantujemy pyszne jedzenie, dużą przestrzeń do zabawy dla najmłodszych oraz komfortowe miejsce do biesiady dla rodziców. Aby bal został na długo w pamięci naszych małych Gości proponujemy wiele atrakcji dodatkowych.

Kinderbale

Oferujemy:

  • obiad z menu dziecięcym i menu dla dorosłych serwowany do stołów lub w formie bufetów
  • dwie połączone ze sobą bezpośrednio przestrzenie: salę restauracyjną i salę taneczną, która jest miejscem zabaw
  • słodkie atrakcje w postaci candy baru pełnego muffinków, makaroników, żelków, pralinek i owoców
  • tort okolicznościowy
  • kwiatową dekorację stołów według zamówionej kolorystyki
  • zajęcia powadzone przez profesjonalnych animatorów, między innymi : malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy tematyczne dopasowane do wieku uczestników, motywy przewodnie z ulubionych bajek

Zapraszamy do organizacji urodzin dziecka w dużej przestrzeni, z pyszną kuchnią, aby mogli Państwo w tym dniu odpocząć i również wziąć aktywny udział w świętowaniu tego szczególnego dnia.

Kinderbale - galeria zdjęć

Rekomendowani fotografowie - Bartek i Tomek Dziedzic www.zdjecia-reklamowe.pl, www.FotografSlubny.com.pl, www.TomaszDziedzic.pl

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »