Przyjęcia okolicznościowe - jubileusze

W stylowych wnętrzach Folwarku Zalesie zorganizujemy dla Państwa unikalne przyjęcie szyte na miarę, z najróżniejszymi daniami kuchni polskiej lub europejskiej. Oprawa najważniejszych chwil w życiu musi być wyjątkowa, dlatego zapewniamy Państwu komfortowe warunki i nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji niezapomnianych uroczystości rodzinnych.

Niepowtarzalna atmosfera i eleganckie wnętrza stwarzają idealny klimat do rozmów, przy suto zastawionych stołach oraz do zabawy przy akompaniamencie muzyki. Atrakcyjny teren wokół Folwarku Zalesie i zadaszone tarasy zachęcają do spędzania czasu także na świeżym powietrzu. Od Państwa inwencji zależy charakter imprezy, menu i forma w jakiej będą serwowane posiłki - przyjęcie zasiadane, bankiet przy bufetach lub grill w plenerze.

Dysponujemy:

  • kilkoma zróżnicowanymi wielkościowo klimatyzowanymi salami restauracyjnymi i balowymi, mającymi niezależne wejścia, węzły sanitarne, przynależny do nich teren zielony oraz oddzielną obsługę
  • własnym zapleczem gastronomicznym i doskonałym zespołem kucharzy, przygotowujących specjalności naszej kuchni według indywidualnego Państwa zamówienia,
  • zgranym zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w organizacji i kompleksowej obsłudze dużych imprez
  • rozległym 30-hektarowym terenem oraz własnym ogrodzonym parkingiem.
Przyjęcia okolicznościowe jubileusze

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty serdeczenie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

Kontakt z nami »