Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.
Strona główna » Imprezy kameralne » Spotkania wigilijne
drukuj

Spotkania wigilijne

Jeśli planujecie Państwo organizację wyjątkowego przyjęcia świątecznego, które na długo zostanie w pamięci Waszych Gości, to zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą świąteczną. Folwark Zalesie znajduje się około 25 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w  Wieliczce. W ramach oferty chętnie zorganizujemy dla Państwa transport do Folwarku bezpośrednio spod Państwa firmy lub innego wyznaczonego miejsca oraz transport powrotny. Dla grup do 50 osób proponujemy nocleg w hotelu.

Wyjątkowy charakter Folwarku, jego piękne położenie i klimatyczne wnętrza, ocieplone ogniem z kominków sprzyjają integracji i zabawie. Propozycje świątecznego menu oraz bogata oferta programów artystycznych, stworzą niezapomniany bożonarodzeniowy lub karnawałowy klimat, a Goście jeszcze długo będą mile wspominać wspólnie spędzony wieczór.  

 PRZYKŁADOWE MENU WIGILIJNE

Przyjeżdżających Gości witamy lampką wina musującego, a następnie zapraszamy na przyjęcie o charakterze spokojnej, eleganckiej  typowo wigilijnej kolacji: z kolędami w tle, z tradycyjnym łamaniem się opłatkiem, życzeniami i drobnymi upominkami spod świątecznej choinki (przygotowanymi przez organizatora imprezy ).

Menu
Wieczór rozpoczynamy życzeniami świątecznymi z opłatkiem i lampką wina musującego, przy trzaskającym ogniu w kominku. Następnie zapraszamy wszystkich na uroczystą kolację.
Przystawka: śledź w śmietanie
Zupa: barszcz czerwony z kapuśniaczkiem
Drugie danie: roladki rybne z warzywami w sosie maślanym z opiekanymi ziemniakami i surówką z kiszonej kapusty
Deser: miodownik oblany czekoladą
Napoje : woda mineralna, kawa, herbata

Koszt kolacji z napojami 46,00pln/netto od osoby
W cenę wliczone są: dekoracja świąteczna sali, obsługa, wynajęcie sali, parking, szatnia, Wi-fi.
 

Dodatkowo oferujemy organizację transportu bezpośrednio spod wskazanego adresu do Folwarku oraz transport powrotny.

OPRAWA ARTYSTYCZNO - ROZRYWKOWA

Spotkanie wigilijne to także okazja do zabawy, dlatego zapraszamy uczestników do konkursów integracyjnych: kolędowania, wykonywania wspólnie świątecznych dekoracji i malowania bombek czy wspólnego gotowania.

Podczas uroczystości towarzyszyć może Państwu  DJ, kwartet smyczkowy lub delikatny akompaniament harfy.

Przedstawiamy Państwu jedynie przykłady- nasza oferta jest o wiele bogatsza zarówno w kwestii menu, jak i możliwości przygotowania różnych programów artystycznych. Możemy cofnąć się w lata 20-te, kiedy w Stanach królował Al Capone i hazard, albo przenieść się do gorącej Brazylii i w rytmie samby złożyć sobie gorące życzenia, a może woleliby Państwo wieczór z gwiazdami kina... 

Przy okazji zbliżających się Świąt nie zapominajmy o najmłodszych! Dla nich Święta to wielkie przeżycie. Możemy zorganizować dla dzieci spotkanie z Mikołajem i Elfami oraz przejażdżki psimi zaprzęgami.

Jeżeli nasza oferta zaciekawiła Państwa i chcielibyście dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 12 271 28 93 , 0 12 271 37 14,  600 097 148 lub drogą mailową:  biuro@folwarkzalesie.pl.

 

   • Folwark Zalesie, 32-020 Wieliczka, Grajów 150
    tel. +48 12 271 28 93, tel./fax +48 12 271 37 14, biuro@folwarkzalesie.pl   |   Mapa strony
  • UE
  • ZPORR

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.