Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.
Strona główna » Eventy » Imprezy tematyczne
drukuj

Imprezy tematyczne

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w oryginalnej zabawie tematycznej, łamiącej popularne konwenanse współczesnych klubów muzycznych i dyskotek!

Folwark Zalesie daje Państwu wymarzone warunki do zanurzenia się w głębi historii i powrót do czasów średniowiecznych turniejów rycerskich i pojedynków. Wnętrza Folwarku i otaczający go teren stanowią wspaniałe tło dla oddania czaru czasów szlacheckich, rodem z „Ogniem i mieczem”. A może wolelibyście Państwo podróż wehikuł czasu do nieco bliżej historii: eleganckich lat 20-tych czy szalonych lat 70-tych i 80-tych?

Proponujemy również organizację przyjęcia, przenoszącego gości w inne szerokości geograficzne: do kolorowej wioski Indian, pleneru country rodem z amerykańskich westernów albo do klimatu mafii Ala Capone i okresu prohibicji, w którym rozkwita hazard i ryzykowna gra w Casino. Dla miłośników Wschodu oferujemy noc arabską z wciągającą zabawą w stylu „Baśni 1000 i 1 nocy”, pełną orientalnych dźwięków i smaków.

Zwolennicy bardziej leniwej biesiady z atrakcjami dla Gości raczej w roli widzów niż aktorów, miło spędzą czas podczas imprezy w stylu nocy kabaretowej, pokazów barmańskich, pokazów kaskaderskich czy obserwując magiczne show iluzjonistyczne.

Zorganizujemy dla Państwa pomysłową imprezę, w zależności od Państwa życzenia . Charakter imprezy i Państwa oczekiwania wpłyną również na wybór miejsca eventu: outdoor , indoor lub w wersji łączonej z elementami zarówno w środku, jak i w plenerze.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą  to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.  • Folwark Zalesie, 32-020 Wieliczka, Grajów 150
    tel. +48 12 271 28 93, tel./fax +48 12 271 37 14, biuro@folwarkzalesie.pl   |   Mapa strony
  • UE
  • ZPORR

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.